
Внешний аккумулятор / Power Bank REMAX Leader Series RPP-183 50000 mAh Павербанк для роутера
2 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: RPP-185
+380 (95) 417-03-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Переваги даного Power Bank:
- Наявність 4 USB портів для зарядки ваших гаджетів
- Вбудований ліхтарик
- Індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити залишився рівень заряду в будь-який час
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Довговічна і енергоефективна A + полімерна батарея
- Красивий і стильний дизайн
- Можливість заряджати Powerbank MicroUSB, USB Type-C, Lightning кабелем
Характеристики:
- Бренд: REMAX
- Модель: RPP-185
- Ємність: 50000mAh
- Номінальна ємність: 31000 mAh (5V/2.1A) 185Wh (3.7V)
- Тип акумулятора: Li-Polymer
- Підключення пристроїв: 3-USB, 1-Type-C
- Вхід: Lightning (5V/2A) / Type-C (5V/3A 9V/2A) / Micro (5V/2A 9V/2A) : 18W
- USB-A 1/2/3: 5V/2.1A Max
- Матеріал: ABS + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерний акумулятор
- Розміри: 167 х 82 х 51мм
- Вага: 1060г
- Колір: Чорний
Комплектація:
- Power Bank REMAX RPP-185 50000mAh
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Входное напряжение | 5 В |
| Зарядка батареи | От сети |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Нет |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1200 г |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 163 мм |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 400 ₴


