
Внешний аккумулятор повербанк power bank Wekome Minre WP-271 80000mAh, 22.5W/5A Fast Charging
3 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: WP-271
Зовнішній акумулятор УМБ Power Bank Wekome Minre WP-271 80000mAh, 22.5W/5A Повербанк
Надійний повербанк підстрахує у моменти відключення світла або у тривалих подорожах. З ємністю акумулятора 80000мАч ви зможете зарядити iPhone 15 до 18 разів!
Wekome Minre підтримує технологію швидкого заряджання: PD і QC. Це дозволяє швидко зарядити будь-який пристрій, який також підтримує ці технології. Максимальна потужність заряджання від USB Type-C становить 20Вт, а від USB – 22.5Вт. При цьому акумулятор оснащений розумним чіпом, що гарантує, що підключений пристрій отримає лише необхідний струм без шкоди для приладу.
Акумулятор оснащений чотирма вихідними роз'ємами, завдяки чому ви зможете заряджати чотири різні пристрої одночасно. Дуже зручно, якщо у вас велика сім'я або кілька пристроїв: планшет, смартфон, навушники, портативна приставка. Акумулятор можна зарядити кількома способами від Lightning, Micro-USB або Type-C. Найшвидше буде Type-C із використанням зарядного пристрою з підтримкою PD.
Minre має зручний великий екран, що показує інформацію про рівень заряду повербанку. При відключенні світла цей світлодіодний екран можна використовувати як ліхтарик. Для цього необхідно затиснути кнопку увімкнення на 5 секунд.
Мультизахисна система безпеки, захист від:
- Надмірна напруга на вході;
- Надмірна напруга на виході;
- Коротке замикання;
- Неправильне використання роз'ємів;
- Перегріву;
- Перезаряджання;
Особливості:
- Великий обсяг 80000mAh задоволення попиту на електроенергію протягом декількох днів;
- Чотири виходи + три входи, не потрібно чекати на швидку зарядку, заряджайте пристрої одночасно;
- Світлодіодний цифровий екран із високою чіткістю, точне відображення до 1%;
- Швидке заряджання PD;
- Наскрізна зарядка – можливість підзарядки Power Bank під час заряджання гаджетів;
- Розумна система захисту для безпечної та швидкої зарядки;
- рідкокристалічний дисплей;
- Підтримка заряджання на iOS, Android, WindowsPhone;
- Міцний корпус;
- Вбудований ліхтарик;
- Ремінець для зручного перенесення.
Характеристики:
- Тип батареї: літій-іонна;
- Місткість акумулятора: 80000mAh;
- Вхідні роз'єми: Micro USB, Lightning, Type-C;
- Вихідні роз'єми: USB*3+TypeC;
- Потужність: вхід 18 Вт;
- Вхід: Type-C: DC5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A;
- Вхід: Micro/Lightning: DC5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A;
- Потужність: вихід 10Вт/22.5Вт/20Вт;
- Тип: USB1/USB3: 5В/2A, USB2: 4.5В/5A, 5В/4.5A, 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A;
- Вихід: Type-C: 5В/3A, 9В/2.22A, 12В/1.67A;
- Матеріал: ABS+PC+V0 вогнестійкий;
- Розмір (ВхШхГ): 168 х 83 х 81.5 мм;
- Вага: 1.6 кг
Комплектація:
- Power Bank Wekome Minre WP-271;
- Кабель для зарядки;
- Заводська упаковка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 80000 мА/ч |
| Выходное напряжение | 18 В |
| Входное напряжение | 22 В |
| Зарядка батареи | От сети |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Нет |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Функции зарядки | Сквозная зарядка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1931 г |
| Высота | 165 мм |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 3 300 ₴




