
Штатив YUNTENG VCT 5208 (съемная площадка + держатель/ 55 -125 СМ /До3КГ черный
700 ₴
- В наличии
- Код: 5208_1
Yunteng VCT 5208 — це професійний штатив для телефона, який забезпечений усім найнеобхіднішим для потреб сучасного блогера. Цей штатив має невеликі габарити та дуже зручний. У складеному стані лише 41 см. Максимальна висота 125 см. Водночас висота штатива регулюється і Ви можете виставити на будь-який потрібний для Вас висоту, починаючи від 41 см до 125 см. Завдяки своїм широким ніжкам, штатив дуже стійкий.

У комплекті з цим штативом йде надійне та якісно кріплення для телефона. Особливістю цього кріплення є його наднадійність, оскільки телефон у цьому кріпленні затягується затяжним гвинтом і за жодних обставин телефон не випаде з цього кріплення. У добавок, завдяки своїй регульованій шийці, Ви можете, під час знімання виставити не тільки в горизонтальному положенні телефон, але й у вертикальному, що не кожен штатив для телефона може зробити.

Цей трипод для телефона комплектується бездротовим Bluetooth пультом. Завдяки Bluetooth пульту, Ви можете керувати камерою телефона на відстані до 10 метрів! Це допомагає Вам у потрібний момент увімкнути та вимкнути камеру або зробити світлину. Також цей штатив обладнаний стандартним гвинтом 1⁄4 дюйма, на який із легкістю можна кріпити, з відповідною гайкою: фотоапарати, камери, екшн-камери, різного роду кріплення або перехідники.

Характеристики:
- Призначення: для смартфона
- Вага: 1.5 кг
- Робоча висота: 410-1250 мм
- Матеріал: метал, пластик
- Колір: чорний
- Гарантія: 3 місяці
Комплектація:
- Штатив
- Bluetooth-пульт
- Паковання

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DK |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.5 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 350 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество секций | 5 |
| Максимальная высота штатива | 1020 мм |
| Максимальная нагрузка | 1.5 кг |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Монопод для селфи |
| Тип головки | 2D |
- Цена: 700 ₴









