
Штатив тренога для телефона, фотоаппарата и камеры в чехле профессиональный с уровнем NeePho NP-8820
790 ₴
- В наличии
- Код: NP-8820
+380 (95) 417-03-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Штатив тринога для телефону, фотоапарата та камери для зйомки у чохлі професійний з рівнем NeePho Чорний (NP-8820) - Високоякісна алюмінієва конструкція забезпечує надміцність та стабільність, якої достатньо, щоб витримувати найважчі смартфони або невеликі камери вагою до 3 кг.
Оснащена стійкою 3-сторонньою поворотною головкою для кожного руху голови, панорамування, нахилу та переміщення від горизонтальної до вертикальної орієнтації камери, що забезпечує більш точне та надійне кадрування та зйомку. У поєднанні з вбудованим міхуровим рівнем і зручною ручкою він допомагає щоразу отримувати приголомшливу панораму.

Призначення штатива:
- Для фотоапаратів
- Для відеокамер
- Для телефону
Характеристики:
- Конструкція: Трипод
- Тип: Підлоговий
- Максимальна висота штатива: 150 см
- Максимальне навантаження: 3 кг
- Довжина у складеному стані: 55 см
- Вага: 1.1 кг
Комплектація:
- Штатив NeePho NP-8820
- Сумка через плече
- Затискач для телефону
- Інструкція
- Заводська картонна упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DK |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.5 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 350 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество секций | 5 |
| Максимальная высота штатива | 1350 мм |
| Максимальная нагрузка | 1.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Монопод для селфи |
| Тип головки | 2D |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик/металл |
Информация для заказа
- Цена: 790 ₴










